13. Romantická krajina

Autor: Alois Kirnig

Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:30

Dosažená cena: 15 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

4 500 Kč9.12.2025 18:09:30 (limit 9.12.2025 14:30:16)
4 300 Kč9.12.2025 18:09:30
4 100 Kč9.12.2025 18:09:28 (limit 9.12.2025 14:30:16)
3 900 Kč9.12.2025 18:09:27
3 700 Kč9.12.2025 18:09:25 (limit 9.12.2025 14:30:16)
3 500 Kč9.12.2025 18:09:25
3 300 Kč9.12.2025 18:09:23 (limit 9.12.2025 14:30:16)
3 100 Kč9.12.2025 18:09:23
2 900 Kč9.12.2025 14:30:16 (limit 9.12.2025 14:30:16)
2 700 Kč7.12.2025 10:06:27
2 500 Kč3.11.2025 15:14:03