Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 69 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:30
Dosažená cena: 15 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (41)
| 4 500 Kč | 9.12.2025 18:09:30 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 4 300 Kč | 9.12.2025 18:09:30 |
| 4 100 Kč | 9.12.2025 18:09:28 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 18:09:27 |
| 3 700 Kč | 9.12.2025 18:09:25 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 3 500 Kč | 9.12.2025 18:09:25 |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 18:09:23 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 3 100 Kč | 9.12.2025 18:09:23 |
| 2 900 Kč | 9.12.2025 14:30:16 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 2 700 Kč | 7.12.2025 10:06:27 |
| 2 500 Kč | 3.11.2025 15:14:03 |