13. Romantická krajina

Autor: Alois Kirnig

Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:30

Dosažená cena: 15 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

8 700 Kč9.12.2025 18:11:54
8 400 Kč9.12.2025 18:11:52 (limit 9.12.2025 14:30:16)
8 100 Kč9.12.2025 18:11:52
7 800 Kč9.12.2025 18:11:49 (limit 9.12.2025 14:30:16)
7 500 Kč9.12.2025 18:11:49
7 200 Kč9.12.2025 18:11:47 (limit 9.12.2025 14:30:16)
6 900 Kč9.12.2025 18:11:47
6 600 Kč9.12.2025 18:11:45 (limit 9.12.2025 14:30:16)
6 300 Kč9.12.2025 18:11:45
6 000 Kč9.12.2025 18:10:27 (limit 9.12.2025 14:30:16)
5 700 Kč9.12.2025 18:10:27
5 400 Kč9.12.2025 18:10:25 (limit 9.12.2025 14:30:16)
5 100 Kč9.12.2025 18:10:25
4 900 Kč9.12.2025 18:10:23 (limit 9.12.2025 14:30:16)
4 700 Kč9.12.2025 18:10:23