Technika: Olej na plátně
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 69 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:30
Dosažená cena: 15 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (41)
| 8 700 Kč | 9.12.2025 18:11:54 |
| 8 400 Kč | 9.12.2025 18:11:52 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 8 100 Kč | 9.12.2025 18:11:52 |
| 7 800 Kč | 9.12.2025 18:11:49 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 7 500 Kč | 9.12.2025 18:11:49 |
| 7 200 Kč | 9.12.2025 18:11:47 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 6 900 Kč | 9.12.2025 18:11:47 |
| 6 600 Kč | 9.12.2025 18:11:45 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 6 300 Kč | 9.12.2025 18:11:45 |
| 6 000 Kč | 9.12.2025 18:10:27 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 5 700 Kč | 9.12.2025 18:10:27 |
| 5 400 Kč | 9.12.2025 18:10:25 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 5 100 Kč | 9.12.2025 18:10:25 |
| 4 900 Kč | 9.12.2025 18:10:23 (limit 9.12.2025 14:30:16) |
| 4 700 Kč | 9.12.2025 18:10:23 |