Sklo, broušené | výška 33 cm, šířka 26 cm | masivní váza | signováno, datováno 21 | nepoškozeno
Konec aukce: 09.12.2025 18:43
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 18 000 Kč