25. Vtip

Autor: Vladimír Jiránek

Výška: 19,8 cm, šířka: 29,8 cm, rámování: 36,6 x 44 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:36

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (17)

5 000 Kč9.12.2025 18:31:31 (limit 9.12.2025 18:21:07)
4 800 Kč9.12.2025 18:31:30
4 600 Kč9.12.2025 18:31:28 (limit 9.12.2025 18:21:07)
4 400 Kč9.12.2025 18:31:28
4 200 Kč9.12.2025 18:28:10 (limit 9.12.2025 18:21:07)
4 000 Kč9.12.2025 18:28:10
3 800 Kč9.12.2025 18:28:04 (limit 9.12.2025 18:21:07)
3 600 Kč9.12.2025 18:28:04
3 400 Kč9.12.2025 18:25:24 (limit 9.12.2025 18:21:07)
3 200 Kč9.12.2025 18:25:24
3 000 Kč9.12.2025 18:25:16 (limit 9.12.2025 18:21:07)
2 800 Kč9.12.2025 18:25:16
2 600 Kč9.12.2025 18:21:07 (limit 9.12.2025 18:21:07)
2 400 Kč9.12.2025 18:21:07 (limit 9.12.2025 15:28:43)
1 400 Kč9.12.2025 15:28:43 (limit 9.12.2025 15:28:43)