Výška: 19,8 cm, šířka: 29,8 cm, rámování: 36,6 x 44 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:36
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč