25. Vtip

Autor: Vladimír Jiránek

Výška: 19,8 cm, šířka: 29,8 cm, rámování: 36,6 x 44 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:36

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (17)

1 200 Kč20.11.2025 21:55:50
1 000 Kč8.11.2025 19:58:38