Číslováno 19 / 130
Výška: 40,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 59,5 x 51,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 20:10
Dosažená cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (4)
| 2 100 Kč | 19.1.2026 20:01:05 |
| 1 900 Kč | 19.1.2026 19:49:24 |
| 1 700 Kč | 19.1.2026 19:42:59 |
| 1 500 Kč | 16.1.2026 13:11:08 |