Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 34 cm, rámování: 50,5 x 53 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 20:54
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (42)