Signováno vlevo nahoře, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 37,5 cm, rámování: 55,7 x 44 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:48
Dosažená cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (52)