245. Abstraktní kompozice 2 ks

Autor: Robert Sedmihorský

2 ks | míry 23,5 x 34,7 cm, s rámem 27 x 38,2 cm, míry 25,7 x 30,7 cm, s rámem 29,2 x 34,2 cm | nesignováno | nepoškozeno
Technika: Olej sololit

Konec aukce: 19.01.2026 22:04

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 500 Kč