Nesignováno.
Technika: Olej sololit
Výška: 23,5 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 27 x 63 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:53
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč