Nesignováno.
Technika: Olej sololit
Výška: 36 cm, šířka: 50 cm, rámování: 40,5 x 54,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 19:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč