64. Zahrada rozkoší IV.

Autor: Jan Kanyza

Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 68 x 56 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:03

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 120 000 Kč