Signováno vpravo dole.
Technika: Akryl/plátno
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 68 x 56 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:03
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 120 000 Kč