55. Pilíř naděje

Autor: Jan Kanyza

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 34,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 43 x 30,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 18:54

Aktuální cena: 1 900 Kč

Zbývá: 5d 9h 34m 31s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč