Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 34,2 cm, šířka: 23 cm, rámování: 43 x 30,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:54
Aktuální cena: 1 900 Kč
Zbývá: 5d 9h 34m 31s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč