197. Zahrada rozkoší III.

Autor: Jan Kanyza

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50 x 40 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 21:47

Dosažená cena: 8 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (33)

8 100 Kč9.12.2025 21:42:35 (limit 9.12.2025 21:40:49)
7 800 Kč9.12.2025 21:42:34
7 500 Kč9.12.2025 21:38:05
7 200 Kč9.12.2025 21:33:50
7 000 Kč9.12.2025 21:33:50 (limit 9.12.2025 21:31:47)
6 900 Kč9.12.2025 21:33:47 (limit 9.12.2025 21:31:47)
6 600 Kč9.12.2025 21:33:47
6 300 Kč9.12.2025 21:31:22 (limit 9.12.2025 21:27:58)
6 000 Kč9.12.2025 21:31:22
5 700 Kč9.12.2025 21:27:29
5 400 Kč9.12.2025 21:23:43
5 100 Kč9.12.2025 21:18:55
4 900 Kč9.12.2025 21:16:50
4 700 Kč9.12.2025 21:15:55
4 500 Kč9.12.2025 21:15:03