197. Zahrada rozkoší III.

Autor: Jan Kanyza

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50 x 40 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 21:47

Dosažená cena: 8 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (33)

1 900 Kč9.12.2025 20:25:33
1 700 Kč9.12.2025 20:23:42
1 500 Kč9.12.2025 19:49:35