197. Zahrada rozkoší III.

Autor: Jan Kanyza

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50 x 40 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 21:47

Dosažená cena: 8 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (33)

4 300 Kč9.12.2025 21:09:33
4 100 Kč9.12.2025 21:09:10
3 900 Kč9.12.2025 21:09:04 (limit 9.12.2025 21:06:26)
3 900 Kč9.12.2025 21:09:04
3 700 Kč9.12.2025 21:06:09
3 500 Kč9.12.2025 21:05:55
3 300 Kč9.12.2025 21:05:52 (limit 9.12.2025 21:04:22)
3 300 Kč9.12.2025 21:05:52
3 100 Kč9.12.2025 21:04:08
2 900 Kč9.12.2025 21:01:00
2 700 Kč9.12.2025 21:00:51
2 500 Kč9.12.2025 20:53:16
2 300 Kč9.12.2025 20:31:09
2 100 Kč9.12.2025 20:26:42
1 900 Kč9.12.2025 20:25:33 (limit 9.12.2025 20:24:12)