Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50 x 40 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 21:47
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (33)
| 4 300 Kč | 9.12.2025 21:09:33 |
| 4 100 Kč | 9.12.2025 21:09:10 |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 21:09:04 (limit 9.12.2025 21:06:26) |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 21:09:04 |
| 3 700 Kč | 9.12.2025 21:06:09 |
| 3 500 Kč | 9.12.2025 21:05:55 |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 21:05:52 (limit 9.12.2025 21:04:22) |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 21:05:52 |
| 3 100 Kč | 9.12.2025 21:04:08 |
| 2 900 Kč | 9.12.2025 21:01:00 |
| 2 700 Kč | 9.12.2025 21:00:51 |
| 2 500 Kč | 9.12.2025 20:53:16 |
| 2 300 Kč | 9.12.2025 20:31:09 |
| 2 100 Kč | 9.12.2025 20:26:42 |
| 1 900 Kč | 9.12.2025 20:25:33 (limit 9.12.2025 20:24:12) |