Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50 x 40,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 20:59
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (11)
| 3 500 Kč | 9.12.2025 20:54:33 |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 20:49:50 |
| 3 100 Kč | 9.12.2025 20:46:48 |
| 2 900 Kč | 9.12.2025 20:42:54 |
| 2 700 Kč | 9.12.2025 20:41:27 |
| 2 500 Kč | 9.12.2025 20:39:31 |
| 2 300 Kč | 9.12.2025 20:37:25 |
| 2 100 Kč | 9.12.2025 17:03:06 |
| 1 900 Kč | 29.11.2025 15:23:56 |
| 1 700 Kč | 28.11.2025 15:22:35 |
| 1 500 Kč | 26.11.2025 19:14:30 |