163. Commedia dell Arte I.

Autor: Jan Kanyza

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50 x 40,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:59

Dosažená cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (11)

3 500 Kč9.12.2025 20:54:33
3 300 Kč9.12.2025 20:49:50
3 100 Kč9.12.2025 20:46:48
2 900 Kč9.12.2025 20:42:54
2 700 Kč9.12.2025 20:41:27
2 500 Kč9.12.2025 20:39:31
2 300 Kč9.12.2025 20:37:25
2 100 Kč9.12.2025 17:03:06
1 900 Kč29.11.2025 15:23:56
1 700 Kč28.11.2025 15:22:35
1 500 Kč26.11.2025 19:14:30