Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 33 cm, šířka: 25 cm, rámování: 51,8 x 41,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 20:03
Dosažená cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (12)
| 3 600 Kč | 9.12.2025 19:58:06 |
| 3 400 Kč | 9.12.2025 19:57:50 |
| 3 200 Kč | 9.12.2025 19:56:02 |
| 3 000 Kč | 9.12.2025 19:55:49 (limit 9.12.2025 19:55:31) |
| 2 900 Kč | 9.12.2025 19:55:49 |
| 2 700 Kč | 9.12.2025 19:55:41 (limit 9.12.2025 19:55:31) |
| 2 500 Kč | 9.12.2025 19:55:41 |
| 2 300 Kč | 9.12.2025 19:55:22 |
| 2 100 Kč | 9.12.2025 19:54:20 |
| 1 900 Kč | 9.12.2025 19:53:23 |
| 1 700 Kč | 9.12.2025 19:51:22 |
| 1 500 Kč | 28.11.2025 15:17:01 |