117. Červený horizont

Autor: Jan Kanyza

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 33 cm, šířka: 25 cm, rámování: 51,8 x 41,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:03

Dosažená cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (12)

3 600 Kč9.12.2025 19:58:06
3 400 Kč9.12.2025 19:57:50
3 200 Kč9.12.2025 19:56:02
3 000 Kč9.12.2025 19:55:49 (limit 9.12.2025 19:55:31)
2 900 Kč9.12.2025 19:55:49
2 700 Kč9.12.2025 19:55:41 (limit 9.12.2025 19:55:31)
2 500 Kč9.12.2025 19:55:41
2 300 Kč9.12.2025 19:55:22
2 100 Kč9.12.2025 19:54:20
1 900 Kč9.12.2025 19:53:23
1 700 Kč9.12.2025 19:51:22
1 500 Kč28.11.2025 15:17:01