105. Zahrada rozkoší I.

Autor: Jan Kanyza

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 31,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 50 x 40,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:49

Dosažená cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (18)

4 900 Kč9.12.2025 19:44:05
4 700 Kč9.12.2025 19:43:21
4 500 Kč9.12.2025 19:42:56
4 300 Kč9.12.2025 19:42:20
4 100 Kč9.12.2025 19:41:57
3 900 Kč9.12.2025 19:40:38
3 700 Kč9.12.2025 19:40:19
3 500 Kč9.12.2025 19:36:16
3 300 Kč9.12.2025 19:26:41
3 100 Kč9.12.2025 18:54:09
2 900 Kč9.12.2025 18:41:51
2 700 Kč9.12.2025 18:26:08
2 500 Kč9.12.2025 17:02:10
2 300 Kč9.12.2025 16:52:25
2 100 Kč9.12.2025 15:57:31