90. Letní krajina - velký formát

Autor: František Karel Hron

Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 66,5 cm, šířka: 86 cm, rámování: 74 x 94 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:29

Dosažená cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (5)

6 200 Kč19.1.2026 19:15:34 (limit 13.1.2026 02:06:29)
5 900 Kč19.1.2026 19:15:34
5 600 Kč19.1.2026 18:48:39 (limit 13.1.2026 02:06:29)
5 300 Kč19.1.2026 18:48:39
5 000 Kč13.1.2026 02:06:29 (limit 13.1.2026 02:06:29)