Původní adjustace. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 60 x 70,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:17
Dosažená cena: 17 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (23)
| 17 100 Kč | 19.1.2026 18:12:54 |
| 16 600 Kč | 19.1.2026 18:09:02 |
| 16 100 Kč | 19.1.2026 18:06:07 |
| 11 100 Kč | 19.1.2026 18:01:00 |
| 10 600 Kč | 19.1.2026 17:28:26 |
| 10 100 Kč | 19.1.2026 11:46:30 |
| 9 800 Kč | 18.1.2026 23:23:07 |
| 9 500 Kč | 18.1.2026 20:58:51 |
| 9 200 Kč | 17.1.2026 16:05:19 |
| 8 900 Kč | 17.1.2026 15:52:54 |
| 8 600 Kč | 17.1.2026 12:20:27 |
| 8 300 Kč | 17.1.2026 12:18:03 |
| 8 000 Kč | 16.1.2026 17:39:56 |
| 7 700 Kč | 16.1.2026 13:51:47 |
| 7 400 Kč | 15.1.2026 18:42:49 |