Původní adjustace. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 60 x 70,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:17
Dosažená cena: 17 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč