9. Zátiší

Autor: Jan Bauch
(1898)

Původní adjustace. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 31,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 60 x 70,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:17

Dosažená cena: 17 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (23)

7 100 Kč15.1.2026 14:10:37
6 800 Kč15.1.2026 11:14:10
6 500 Kč15.1.2026 09:03:55
6 200 Kč27.12.2025 23:58:40
5 900 Kč25.12.2025 11:52:27
5 600 Kč17.12.2025 16:06:37
5 300 Kč15.12.2025 18:51:57
5 000 Kč10.12.2025 21:19:04