27. T.G.Masaryk

Autor: Josef Pekárek

Kategorie: Sochy

Bronzová busta T.G.Masaryka. Značeno kovoliteckou značkou Františka Anýže. Signováno Josef Pekárek.
Technika: Bronzová busta
Výška: 37 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 22.07.2024 18:57

Dosažená cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

2 700 Kč21.7.2024 18:18:55
2 500 Kč13.7.2024 08:50:16