Signováno, datováno 66.
Technika: Olej na plátně
Rámování: 100,5 x 73 cm
Konec aukce: 22.07.2024 19:43
Dosažená cena: 10 600 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (42)