277. Bourák

Autor: Patrik Saudek

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 30 cm, šířka: 21 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 22:45

Dosažená cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (16)

4 500 Kč9.12.2025 22:40:14 (limit 9.12.2025 20:48:04)
4 300 Kč9.12.2025 22:40:14
4 100 Kč9.12.2025 22:36:18 (limit 9.12.2025 20:48:04)
3 900 Kč9.12.2025 22:36:18
3 700 Kč9.12.2025 22:33:23 (limit 9.12.2025 20:48:04)
3 500 Kč9.12.2025 22:33:23
3 300 Kč9.12.2025 22:19:00 (limit 9.12.2025 20:48:04)
3 100 Kč9.12.2025 22:19:00
2 900 Kč9.12.2025 22:18:56 (limit 9.12.2025 20:48:04)
2 700 Kč9.12.2025 22:18:56
2 500 Kč9.12.2025 22:18:54 (limit 9.12.2025 20:48:04)
2 300 Kč9.12.2025 22:18:54
2 100 Kč9.12.2025 22:18:51 (limit 9.12.2025 20:48:04)
1 900 Kč9.12.2025 22:18:51
1 700 Kč9.12.2025 19:21:26