277. Bourák

Autor: Patrik Saudek

Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 30 cm, šířka: 21 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 22:45

Dosažená cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (16)

1 500 Kč9.12.2025 17:56:50