Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 30 cm, šířka: 21 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 22:45
Dosažená cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč