Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 15/12, zaskleno, originální ručně kolorovaný, umělecký tisk na papíře.
Výška: 33,7 cm, šířka: 23,7 cm, rámování: 55,3 x 44,2 cm
Konec aukce: 20.08.2024 19:56
Dosažená cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč