Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63 x 83,5 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:18
Dosažená cena: 10 900 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Seznam příhozů (13)