6. Řeka v krajině

Autor: František Cína Jelínek
(1882)

Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63 x 83,5 cm

Konec aukce: 09.01.2023 18:18

Dosažená cena: 10 900 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Seznam příhozů (13)

10 900 Kč9.1.2023 18:13:36 (limit 9.1.2023 14:55:37)
10 500 Kč9.1.2023 18:13:36
10 000 Kč9.1.2023 18:09:12 (limit 9.1.2023 14:55:37)
9 700 Kč9.1.2023 18:09:12
9 400 Kč9.1.2023 18:04:36 (limit 9.1.2023 14:55:37)
9 100 Kč9.1.2023 18:04:36
8 800 Kč9.1.2023 17:56:35 (limit 9.1.2023 14:55:37)
8 500 Kč9.1.2023 17:56:35
8 200 Kč9.1.2023 17:29:33 (limit 9.1.2023 14:55:37)
7 900 Kč9.1.2023 17:29:33
7 600 Kč9.1.2023 14:55:37 (limit 9.1.2023 14:55:37)
7 300 Kč1.1.2023 22:23:31
7 000 Kč10.12.2022 16:16:02