44. Bárky na moři

Autor: František Cína Jelínek
(1882)

Narodil se 6. 6. 1882 v Karlíně. Malíř krajinář v Českých Křižánkách u Svratky. Žák umělecko průmyslové školy v Praze u prof. E. K. Lišky, poté na pražské akademii umění u prof. V. Hynaise a R. z Ottenfeldů. Pokoušel se o podobiznářství, odddal se však potom výhradně krajinářství. Maluje hlavně české horské kraje, nálady letní i zimní.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 70 cm, rámování: 66,5 x 85,5 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:43

Dosažená cena: 22 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (44)

9 100 Kč13.3.2020 22:03:00
8 800 Kč12.3.2020 23:16:31
8 500 Kč12.3.2020 20:54:57
8 200 Kč11.3.2020 18:57:55
7 900 Kč10.3.2020 21:16:16
7 600 Kč10.3.2020 15:43:44
7 300 Kč10.3.2020 15:17:25
7 000 Kč9.3.2020 18:14:15
6 700 Kč8.3.2020 21:11:36
6 400 Kč8.3.2020 15:59:15
6 100 Kč7.3.2020 16:04:55
5 800 Kč7.3.2020 11:54:40
5 500 Kč7.3.2020 07:49:33
4 000 Kč6.3.2020 22:58:09