194. Krávy na pastvě

Autor: Jiří Sibinský

Signováno PD.
Technika: Olej na desce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 41 x 51,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 21:13

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 2 200 Kč