Signováno PD.
Technika: Olej sololit
Výška: 35 cm, šířka: 24 cm, rámování: 48 x 37,5 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:51
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč