Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 63 cm, rámování: 68 x 84,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:11
Dosažená cena: 21 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (39)