Signováno vpravo dole, zaskleno, kombinovaná technika tuž, akvarel, papír.
Technika: Kombinovaná technika/papír
Výška: 20,3 cm, šířka: 29,4 cm, rámování: 35,5 x 43,5 cm
Konec aukce: 15.01.2024 20:20
Dosažená cena: 25 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (67)