Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kombinovaná technika/papír
Výška: 20,3 cm, šířka: 29,3 cm, rámování: 35,6 x 43,5 cm
Konec aukce: 19.02.2024 19:15
Dosažená cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (39)