16. Z opice do opice

Autor: Jan Vyčítal

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kombinovaná technika/papír
Výška: 20,3 cm, šířka: 29,3 cm, rámování: 35,6 x 43,5 cm

Konec aukce: 19.02.2024 19:15

Dosažená cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (39)

7 700 Kč18.2.2024 17:11:16
7 400 Kč18.2.2024 17:11:13 (limit 15.2.2024 12:41:02)
7 100 Kč18.2.2024 17:11:13
6 800 Kč17.2.2024 17:00:03 (limit 15.2.2024 12:41:02)
6 500 Kč17.2.2024 17:00:03
6 200 Kč17.2.2024 16:59:54 (limit 15.2.2024 12:41:02)
5 900 Kč17.2.2024 16:59:54
5 600 Kč15.2.2024 12:40:54
5 300 Kč3.2.2024 17:09:22
5 000 Kč25.1.2024 13:14:51 (limit 20.1.2024 22:52:35)
4 900 Kč25.1.2024 13:14:51
4 700 Kč25.1.2024 13:14:48 (limit 20.1.2024 22:52:35)
4 500 Kč25.1.2024 13:14:48
4 300 Kč25.1.2024 13:14:44 (limit 20.1.2024 22:52:35)
4 100 Kč25.1.2024 13:14:44