Signováno vpravo dole, zaskleno, kombinovaná technika tuž, akvarel, papír.
Technika: Kombinovaná technika/papír
Výška: 20,4 cm, šířka: 29,2 cm, rámování: 36 x 43,7 cm
Konec aukce: 19.08.2024 18:22
Dosažená cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (48)