Signováno vpravo dole, zaskleno, kombinovaná technika tuž, akvarel, papír.
Technika: Kombinovaná technika/papír
Výška: 20,5 cm, šířka: 29,3 cm, rámování: 36 x 43,7 cm
Konec aukce: 20.08.2024 18:19
Dosažená cena: 14 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč