Ručně kolorovaná grafika, signováno autorkou vlevo dole Blanka Matragi, číslováno, zaskleno.
Technika: Kolorovaná litografie
Výška: 28,5 cm, šířka: 20 cm, rámování: 39,5 x 30 cm
Konec aukce: 15.01.2024 21:05
Dosažená cena: 19 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (42)