Ručně kolorovaná grafika, signováno autorkou vlevo dole Blanka Matragi, číslováno, zaskleno.
Technika: Kolorovaná litografie
Výška: 28,5 cm, šířka: 20 cm, rámování: 39,5 x 30 cm
Konec aukce: 19.02.2024 19:48
Dosažená cena: 13 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč