Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 35 cm, rámování: 60,5 x 45,5 cm
Konec aukce: 19.02.2024 19:16
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč