Signováno vpravo dole, zaskleno, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 22,2 cm, šířka: 34 cm, rámování: 36 x 46,6 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:39
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč