30. Rozprávka I.

Autor: Albín Brunovský

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Technika: Lept
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 46 x 32,7 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:43

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (49)

18 000 Kč19.1.2026 18:38:45
17 500 Kč19.1.2026 18:38:40 (limit 19.1.2026 18:36:03)
17 500 Kč19.1.2026 18:38:40
17 000 Kč19.1.2026 18:37:07 (limit 19.1.2026 18:36:03)
16 500 Kč19.1.2026 18:37:07
16 000 Kč19.1.2026 18:36:04 (limit 19.1.2026 18:36:03)
15 500 Kč19.1.2026 18:33:05
15 000 Kč19.1.2026 18:29:18 (limit 19.1.2026 18:24:24)
14 700 Kč19.1.2026 18:29:18
14 200 Kč19.1.2026 18:26:32 (limit 19.1.2026 18:24:24)
13 700 Kč19.1.2026 18:26:32
13 200 Kč19.1.2026 18:25:24 (limit 19.1.2026 18:24:24)
12 700 Kč19.1.2026 18:25:24
12 200 Kč19.1.2026 18:25:15 (limit 19.1.2026 18:24:24)
11 700 Kč19.1.2026 18:25:15