Signováno PD.
Technika: Lept
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 46 x 32,7 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:43
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč