30. Rozprávka I.

Autor: Albín Brunovský

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Technika: Lept
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 46 x 32,7 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:43

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (49)

3 100 Kč8.1.2026 07:43:40
2 900 Kč28.12.2025 13:41:19
2 700 Kč27.12.2025 16:13:06
2 500 Kč22.12.2025 22:05:49