Signováno PD.
Technika: Lept
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 46 x 32,7 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:43
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (49)
| 6 300 Kč | 19.1.2026 17:31:39 |
| 6 000 Kč | 19.1.2026 17:31:37 (limit 19.1.2026 17:27:12) |
| 6 000 Kč | 19.1.2026 17:31:37 |
| 5 700 Kč | 19.1.2026 17:26:59 |
| 5 400 Kč | 19.1.2026 12:37:18 |
| 5 100 Kč | 19.1.2026 09:26:52 |
| 4 900 Kč | 18.1.2026 11:09:21 |
| 4 700 Kč | 16.1.2026 22:45:45 |
| 4 500 Kč | 16.1.2026 10:42:32 |
| 4 300 Kč | 13.1.2026 16:07:39 |
| 4 100 Kč | 13.1.2026 14:26:38 |
| 3 900 Kč | 13.1.2026 12:45:23 |
| 3 700 Kč | 9.1.2026 13:43:18 |
| 3 500 Kč | 9.1.2026 13:27:12 |
| 3 300 Kč | 8.1.2026 12:30:28 |