30. Rozprávka I.

Autor: Albín Brunovský

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Technika: Lept
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 46 x 32,7 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:43

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (49)

6 300 Kč19.1.2026 17:31:39
6 000 Kč19.1.2026 17:31:37 (limit 19.1.2026 17:27:12)
6 000 Kč19.1.2026 17:31:37
5 700 Kč19.1.2026 17:26:59
5 400 Kč19.1.2026 12:37:18
5 100 Kč19.1.2026 09:26:52
4 900 Kč18.1.2026 11:09:21
4 700 Kč16.1.2026 22:45:45
4 500 Kč16.1.2026 10:42:32
4 300 Kč13.1.2026 16:07:39
4 100 Kč13.1.2026 14:26:38
3 900 Kč13.1.2026 12:45:23
3 700 Kč9.1.2026 13:43:18
3 500 Kč9.1.2026 13:27:12
3 300 Kč8.1.2026 12:30:28