30. Rozprávka I.

Autor: Albín Brunovský

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Technika: Lept
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 46 x 32,7 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:43

Dosažená cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (49)

11 200 Kč19.1.2026 18:24:57 (limit 19.1.2026 18:24:24)
10 700 Kč19.1.2026 18:24:57
10 200 Kč19.1.2026 18:24:54 (limit 19.1.2026 18:24:24)
9 900 Kč19.1.2026 18:24:54
9 600 Kč19.1.2026 18:24:47 (limit 19.1.2026 18:24:24)
9 300 Kč19.1.2026 18:24:46
9 000 Kč19.1.2026 18:24:30 (limit 19.1.2026 18:24:24)
8 700 Kč19.1.2026 18:24:30
8 400 Kč19.1.2026 18:24:24 (limit 19.1.2026 18:24:24)
8 100 Kč19.1.2026 18:24:10
7 800 Kč19.1.2026 18:24:06
7 500 Kč19.1.2026 18:23:54
7 200 Kč19.1.2026 18:22:36
6 900 Kč19.1.2026 18:18:45
6 600 Kč19.1.2026 18:14:45