Signováno PD.
Technika: Lept
Výška: 21 cm, šířka: 15,5 cm, rámování: 46 x 32,7 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:43
Dosažená cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (49)
| 11 200 Kč | 19.1.2026 18:24:57 (limit 19.1.2026 18:24:24) |
| 10 700 Kč | 19.1.2026 18:24:57 |
| 10 200 Kč | 19.1.2026 18:24:54 (limit 19.1.2026 18:24:24) |
| 9 900 Kč | 19.1.2026 18:24:54 |
| 9 600 Kč | 19.1.2026 18:24:47 (limit 19.1.2026 18:24:24) |
| 9 300 Kč | 19.1.2026 18:24:46 |
| 9 000 Kč | 19.1.2026 18:24:30 (limit 19.1.2026 18:24:24) |
| 8 700 Kč | 19.1.2026 18:24:30 |
| 8 400 Kč | 19.1.2026 18:24:24 (limit 19.1.2026 18:24:24) |
| 8 100 Kč | 19.1.2026 18:24:10 |
| 7 800 Kč | 19.1.2026 18:24:06 |
| 7 500 Kč | 19.1.2026 18:23:54 |
| 7 200 Kč | 19.1.2026 18:22:36 |
| 6 900 Kč | 19.1.2026 18:18:45 |
| 6 600 Kč | 19.1.2026 18:14:45 |