Signováno uprostřed dole, nově rámováno, zaskleno.
Technika: Lept
Výška: 14,4 cm, šířka: 13,4 cm, rámování: 29 x 27,1 cm
Konec aukce: 11.12.2023 22:33
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (25)