Technika: Suchá jehla
Výška: 21,5 cm, šířka: 15,7 cm, rámování: 45,7 x 37,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:55
Dosažená cena: 33 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (73)
| 4 900 Kč | 19.11.2025 14:26:16 |
| 4 700 Kč | 19.11.2025 14:26:13 (limit 16.11.2025 14:14:47) |
| 4 500 Kč | 19.11.2025 14:26:13 |
| 4 300 Kč | 19.11.2025 14:26:10 (limit 16.11.2025 14:14:47) |
| 4 100 Kč | 19.11.2025 14:26:10 |
| 3 900 Kč | 16.11.2025 14:14:47 (limit 16.11.2025 14:14:47) |
| 3 700 Kč | 15.11.2025 12:15:21 |
| 3 500 Kč | 12.11.2025 23:34:55 |
| 3 300 Kč | 12.11.2025 17:08:04 |
| 3 100 Kč | 12.11.2025 16:15:29 |
| 2 900 Kč | 9.11.2025 11:08:14 |
| 2 700 Kč | 8.11.2025 20:47:27 |
| 2 500 Kč | 8.11.2025 19:55:31 |