107. Prvá po

Autor: Albín Brunovský

Technika: Suchá jehla
Výška: 21,5 cm, šířka: 15,7 cm, rámování: 45,7 x 37,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:55

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (73)

4 900 Kč19.11.2025 14:26:16
4 700 Kč19.11.2025 14:26:13 (limit 16.11.2025 14:14:47)
4 500 Kč19.11.2025 14:26:13
4 300 Kč19.11.2025 14:26:10 (limit 16.11.2025 14:14:47)
4 100 Kč19.11.2025 14:26:10
3 900 Kč16.11.2025 14:14:47 (limit 16.11.2025 14:14:47)
3 700 Kč15.11.2025 12:15:21
3 500 Kč12.11.2025 23:34:55
3 300 Kč12.11.2025 17:08:04
3 100 Kč12.11.2025 16:15:29
2 900 Kč9.11.2025 11:08:14
2 700 Kč8.11.2025 20:47:27
2 500 Kč8.11.2025 19:55:31