107. Prvá po

Autor: Albín Brunovský

Technika: Suchá jehla
Výška: 21,5 cm, šířka: 15,7 cm, rámování: 45,7 x 37,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:55

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (73)

9 300 Kč21.11.2025 14:12:00 (limit 16.11.2025 14:14:47)
9 000 Kč21.11.2025 14:12:00
8 700 Kč20.11.2025 19:11:47 (limit 16.11.2025 14:14:47)
8 400 Kč20.11.2025 19:11:47
8 100 Kč20.11.2025 19:11:44 (limit 16.11.2025 14:14:47)
7 800 Kč20.11.2025 19:11:44
7 500 Kč20.11.2025 19:11:42 (limit 16.11.2025 14:14:47)
7 200 Kč20.11.2025 19:11:42
6 900 Kč20.11.2025 19:11:40 (limit 16.11.2025 14:14:47)
6 600 Kč20.11.2025 19:11:40
6 300 Kč19.11.2025 14:26:25 (limit 16.11.2025 14:14:47)
6 000 Kč19.11.2025 14:26:25
5 700 Kč19.11.2025 14:26:18 (limit 16.11.2025 14:14:47)
5 400 Kč19.11.2025 14:26:18
5 100 Kč19.11.2025 14:26:16 (limit 16.11.2025 14:14:47)