107. Prvá po

Autor: Albín Brunovský

Technika: Suchá jehla
Výška: 21,5 cm, šířka: 15,7 cm, rámování: 45,7 x 37,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:55

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (73)

16 000 Kč9.12.2025 19:42:14 (limit 9.12.2025 19:40:57)
15 500 Kč9.12.2025 19:42:14
15 000 Kč9.12.2025 19:40:57 (limit 9.12.2025 19:40:57)
14 500 Kč9.12.2025 19:40:57 (limit 9.12.2025 19:20:06)
13 700 Kč9.12.2025 18:31:42 (limit 9.12.2025 16:33:54)
13 200 Kč9.12.2025 18:31:42
12 700 Kč9.12.2025 16:33:54 (limit 9.12.2025 16:33:54)
12 200 Kč9.12.2025 14:13:46
11 700 Kč9.12.2025 10:47:13
11 200 Kč8.12.2025 15:06:17
10 900 Kč8.12.2025 15:06:17 (limit 16.11.2025 14:14:47)
10 700 Kč4.12.2025 22:26:17 (limit 16.11.2025 14:14:47)
10 200 Kč4.12.2025 22:26:17
9 900 Kč4.12.2025 22:26:12 (limit 16.11.2025 14:14:47)
9 600 Kč4.12.2025 22:26:12