107. Prvá po

Autor: Albín Brunovský

Technika: Suchá jehla
Výška: 21,5 cm, šířka: 15,7 cm, rámování: 45,7 x 37,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:55

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (73)

26 000 Kč9.12.2025 19:46:23 (limit 9.12.2025 19:46:23)
25 500 Kč9.12.2025 19:45:24 (limit 9.12.2025 19:45:24)
25 000 Kč9.12.2025 19:45:24 (limit 9.12.2025 19:44:57)
23 000 Kč9.12.2025 19:44:57 (limit 9.12.2025 19:44:57)
22 500 Kč9.12.2025 19:44:12 (limit 9.12.2025 19:43:54)
22 000 Kč9.12.2025 19:44:12 (limit 9.12.2025 19:44:12)
20 500 Kč9.12.2025 19:43:54 (limit 9.12.2025 19:43:54)
20 000 Kč9.12.2025 19:43:41 (limit 9.12.2025 19:40:57)
19 500 Kč9.12.2025 19:43:41
19 000 Kč9.12.2025 19:43:37 (limit 9.12.2025 19:40:57)
18 500 Kč9.12.2025 19:43:37
18 000 Kč9.12.2025 19:43:02 (limit 9.12.2025 19:40:57)
17 500 Kč9.12.2025 19:43:02
17 000 Kč9.12.2025 19:42:17 (limit 9.12.2025 19:40:57)
16 500 Kč9.12.2025 19:42:17