Technika: Suchá jehla
Výška: 21,5 cm, šířka: 15,7 cm, rámování: 45,7 x 37,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:55
Dosažená cena: 33 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (73)
| 26 000 Kč | 9.12.2025 19:46:23 (limit 9.12.2025 19:46:23) |
| 25 500 Kč | 9.12.2025 19:45:24 (limit 9.12.2025 19:45:24) |
| 25 000 Kč | 9.12.2025 19:45:24 (limit 9.12.2025 19:44:57) |
| 23 000 Kč | 9.12.2025 19:44:57 (limit 9.12.2025 19:44:57) |
| 22 500 Kč | 9.12.2025 19:44:12 (limit 9.12.2025 19:43:54) |
| 22 000 Kč | 9.12.2025 19:44:12 (limit 9.12.2025 19:44:12) |
| 20 500 Kč | 9.12.2025 19:43:54 (limit 9.12.2025 19:43:54) |
| 20 000 Kč | 9.12.2025 19:43:41 (limit 9.12.2025 19:40:57) |
| 19 500 Kč | 9.12.2025 19:43:41 |
| 19 000 Kč | 9.12.2025 19:43:37 (limit 9.12.2025 19:40:57) |
| 18 500 Kč | 9.12.2025 19:43:37 |
| 18 000 Kč | 9.12.2025 19:43:02 (limit 9.12.2025 19:40:57) |
| 17 500 Kč | 9.12.2025 19:43:02 |
| 17 000 Kč | 9.12.2025 19:42:17 (limit 9.12.2025 19:40:57) |
| 16 500 Kč | 9.12.2025 19:42:17 |